top of page

Gizlilik Sözleşmesi

1-Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için ŞİFNE VIBES GIDA LIMITED ŞİRKETİ (Bundan ŞİFNE VIBES olarak anılacaktır.) üyelerinden bazı kişisel bilgileri (isim, yaş, e-posta, ilgi alanları vb.) talep etmektedir.

 

2-ŞİFNE VIBES sunucularında toplanan bilgiler sadece periyodik kampanya çalışmaları için kullanılır, müşteri profilleri ile ilgili özel tanıtım faaliyetleri ve istenmeyen e-postaların gönderilmemesine ilişkin müşteri "sınıflandırma" çalışmaları yapılır. ŞİFNE VIBES, üyelik formlarından toplanan bilgileri üçüncü taraflarla paylaşmaz, ticari bir amaç için ticari amaçlarla kullanmaz veya satmaz, bu üyeye bildirimde bulunmadıkça veya tersi bir talimat vermedikçe işlem yapılmaz.

 

3-Müşteri bilgileri, resmi makamlara ancak bu tür bir makam tarafından usulüne uygun olarak talep edilmesi halinde ve mevzuata ilişkin zorunlu hükümlere uygun olarak resmi makamlara ifşa edilmesi gerekiyorsa açıklanabilir.

 

4-Müşteriler tarafından sisteme girilen tüm bilgilere sadece bu müşteriler tarafından erişilebilir ve değiştirilebilir. Başkalarının bu bilgilere erişmesi ve değiştirmesi mümkün değildir.

 

5-Müşterinin web sitesinde kullandığı tüm kredi kartı işlemleri ve onayları ŞİFNE VIBES'dan bağımsız olarak yapılır ve ilgili Banka veya benzeri Kart Kuruluşları ve çevrimiçi üye arasındadır. (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler ŞİFNE VIBES tarafından görülmez ve kaydedilmez).

logo-band_iyzico ile Ode@2x.png
bottom of page