top of page

Değişim ve İade

1-Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Talebiniz bize ulaştığında, tarafımızdan değerlendirilecek ve iade talebiniz gerçekleştiğinde bir e-posta ile bilgilendirileceksiniz. İade etmek istediğiniz ürünü, orijinal faturası ve kutusu ile birlikte göndermelisiniz.

2-İade talebinde bulunduğunuz ürünün kullanılmamış ve paketine zarar verilmemiş olması gerekmektedir.

3-Ürünü iade / değiştirme prosedürünü izleyerek, aldığınız andan itibaren 15 gün içinde iade edebilir / değiştirebilirsiniz.

4-ŞİFNE VIBES, memnuniyetsizliğinizi en aza indirmek için tüm ürünlere kalite kontrol uygular. Fakat yine de böyle bir sorunla karşılaşırsanız, ödemenin geri ödenmesini veya ürünün değişmesini talep edebilirsiniz.

İade Adresi:

Sinanpaşa Mahallesi, Ihlamurdere Caddesi No:8
34353 Beşiktaş/İstanbul

Kargo ve Teslimat

1-ŞİFNE VIBES Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargoya sahiptir. Yurtdışı gönderimleri siparişin verildiği ülkenin mesafesine göre değişmektedir.

 

2-Cuma günleri ve hafta sonları verilen siparişleriniz haftanın ilk günü olan Pazartesi gününden itibaren işleme alınacaktır. Hafta sonları ve resmi tatillerde maalesef işlem yapılamamaktadır.

3-Tüm uluslararası siparişler, DDU (Teslimat Gümrüksüz) üsullerinde gönderilir, yani siparişiniz yerel gümrük idaresi tarafından alınan yerel vergiler ve / veya ithalat vergisine tabi olabilirler. Bu ücretler doğrudan gönderim bedeli olarak alındığı için, siparişinizin vereceği vergi ve vergi miktarını tam olarak hesaplayamayız. ŞİFNE VIBES, vergi ve harçların ödenmesinden sorumlu değildir

 

4-Siparişleriniz kargo şirketine 24 saat içerisinde teslim edilecek ve ortalama 1 ila 5 gün içerisinde size ulaşacaktır. Tahmini teslim süremiz iş gününden itibaren hesaplandığından, hafta sonları ve resmi tatil günleri belirtilen dönemde dahil değildir. Bu dönemler arasında siparişleriniz ilk iş gününde kargo şirketine teslim edilir.

5-Satın alma işleminiz gönderildikten hemen sonra gönderim onayı size gönderilecektir.

logo-band_iyzico ile Ode@2x.png
bottom of page